Cześć,
niektórzy z Was czytali moją „Kwestię wyboru” (może nie tłumy, ale jednak;)). Trzeci tom jeszcze w drodze, ale na razie samochwałka z innego powodu: właśnie ukazały się „Smocze łzy” mojego autorstwa.
Jest to zupełnie coś innego niż dotychczasowe powieści: ilustrowana, pięknie wydana baśń przygodowa dla dzieci i dorosłych, którzy chcą razem z nimi zagłębić się w magiczną historię. To opowieść o empatii, odwadze, sile serca i rozumu oraz umiejętności podejmowania trudnych decyzji. I oczywiście można się w niej spodziewać magicznych kotów oraz smoków;)
Chwalę się zatem i polecam – ciekawa lektura dla kogoś, kto lubi baśnie i też ładny prezent dla znajomych (może własnych?) dzieci.
Więcej szczegółów i część ilustracji można poznać tu: https://marmaxborowski.pl/smocze-lzy/
Kłaniam się i pozdrawiam:)

Gratki! Wygląda super! :)
Super!
delulu managment
Super i gratulacje :)
"On jest dziwnym wirtuozem – Na organach ludzkich gra Budząc zachwyt albo grozę, Myli się, lecz bal wciąż trwa. Powiedz, kogo obchodzi gra, Z której żywy nie wychodzi nigdy nikt? Tam nic nie ma! To złudzenia! Na sobie testujemy Każdą prawdę i mit."
BRAWA! ![]()
Pecunia non olet
Jaki milutki ^^
Gdzie nie ma zasad, tam są kwasy.
Dzięki!
Tarnino, faktycznie wyszedł smok-słodziak. Ale było tyle bojów z rysowniczką, że nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze się zdecyduję na ilustracje;)
Moje powieści: https://marmaxborowski.pl/kwestia-wyboru/
Artystka :D
Gdzie nie ma zasad, tam są kwasy.
¯\_(ツ)_/¯ Rozumiem wolność twórczą i zamysły artystyczne, ale ilustracje są dodatkiem do tekstu. Jak w baśni jest złoty smok, to naprawdę nie może być zielony.
Eh... trudne wspomnienia XD Ale na szczęście to już za mną.
Moje powieści: https://marmaxborowski.pl/kwestia-wyboru/
XD
Gdzie nie ma zasad, tam są kwasy.