- Hydepark: „Smocze łzy” - ilustrowana baśń mojego autorstwa

Hydepark:

książki

„Smocze łzy” - ilustrowana baśń mojego autorstwa

Cześć,

niektórzy z Was czytali moją „Kwestię wyboru” (może nie tłumy, ale jednak;)). Trzeci tom jeszcze w drodze, ale na razie samochwałka z innego powodu: właśnie ukazały się „Smocze łzy” mojego autorstwa.

 

Jest to zupełnie coś innego niż dotychczasowe powieści: ilustrowana, pięknie wydana baśń przygodowa dla dzieci i dorosłych, którzy chcą razem z nimi zagłębić się w magiczną historię. To opowieść o empatii, odwadze, sile serca i rozumu oraz umiejętności podejmowania trudnych decyzji. I oczywiście można się w niej spodziewać magicznych kotów oraz smoków;)

 

Chwalę się zatem i polecam – ciekawa lektura dla kogoś, kto lubi  baśnie i też ładny prezent dla znajomych (może własnych?) dzieci.

 

Więcej szczegółów i część ilustracji można poznać tu: https://marmaxborowski.pl/smocze-lzy/

 

Kłaniam się i pozdrawiam:)

Komentarze

obserwuj

smiley Gratki! Wygląda super! :)

Super!

delulu managment

Super i gratulacje :) 

"On jest dziwnym wirtuozem – Na organach ludzkich gra Budząc zachwyt albo grozę, Myli się, lecz bal wciąż trwa. Powiedz, kogo obchodzi gra, Z której żywy nie wychodzi nigdy nikt? Tam nic nie ma! To złudzenia! Na sobie testujemy Każdą prawdę i mit."

BRAWA! yes

Pecunia non olet

Jaki milutki ^^

Gdzie nie ma zasad, tam są kwasy.

Dzięki!

Tarnino, faktycznie wyszedł smok-słodziak. Ale było tyle bojów z rysowniczką, że nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze się zdecyduję na ilustracje;)

Moje powieści: https://marmaxborowski.pl/kwestia-wyboru/

laugh Artystka :D

Gdzie nie ma zasad, tam są kwasy.

¯\_(ツ)_/¯ Rozumiem wolność twórczą i zamysły artystyczne,  ale ilustracje są dodatkiem do tekstu. Jak w baśni jest złoty smok, to naprawdę nie może być zielony.

Eh... trudne wspomnienia XD Ale na szczęście to już za mną.

Moje powieści: https://marmaxborowski.pl/kwestia-wyboru/

XD 

Gdzie nie ma zasad, tam są kwasy.

Nowa Fantastyka