Użytkownicy:

Wszyscy (4908)

lista | profile

Witam was moi drodzy. Jestem tu nowym członkiem Postanowiłem dołączyć do tego strony. Uważam że  strona jest bardzo fajny i pomocny.  A teraz kilka słów o sobie. Zamieszkuję obecnie w wspaniałym miejscu w naszym państwie, czyli w Krakowie. Pracuję w zawodzie wyuczonym i bardzo cenię aktualną pracę. poza nią moim zajęciem po pracy jest redagowanie blogów internetowych. Właśnie rozwijam stronę internetową o psach Labrador Retriever. Do usłyszenia. 

Próbuję wciąż nowego, ale nihilizm zawsze odpowiada “Truizmy.”

- – -

W pierwszym dniu bytności na tej stronie zaatakował mnie viagrowy bot.

- – -

Wszystko, co piszę jest fantastyką, bo wszystko jest fantastyką.

Jestem fantastą, a to jest moja fantazja.

Absurd, satyra, groteska i bizarro - przede wszystkim

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063930647445

Dum spiro spero. Albo coś koło tego...

Piewca bizarro na tym cholernym łez padole. 

Niespokojny duch na tropie. Zamiłowania: piesze wędrówki, kulinaria, pokręcone filmy. Pasja: słowo mówione i pisane.

Piszę grozę i fantasy.

Witam na profilu. Kilka słów przedstawienia.

 

Literacko: lubię fantastykę. Nie mogę powiedzieć, żebym przeczytał jej dużo, ale lubię. Głównie standardy: Tolkien, Sapkowski, Lem, Frank Herbert. Lubię też motywy fantastyczne w literaturze klasycznej, mitologie i legendy różnych kultur. Prócz tego do działalności literackiej i fantastycznej zaliczyłbym też prowadzenie sesji RPG na serwerze Aeris (Neverwinter Nights 2).

Epikę piszę w sumie od niedawna. Oczami wyobraźni widzę powieści wydawane w tysiącach egzemplarzy i licznych przekładach. No, może jedną wydaną powieść. Może choć opowiadanie wydane na papierze. ;) Tymczasem po prostu dobrze się bawię pisaniem.

 

Prywatnie: mąż i ojciec.

 

Zawodowo: świeżo upieczony lekarz (co objawia się w upodobaniu do tematyki medycznej).

 

Pozdrawiam i zapraszam do czytania i komentowania tekstów.

Профессиональный художник-живописец и график,главное увлечение-Космос.

Hej! Dopiero zaczynam pisać na trochę poważniej, “Mgobo” to mój pierwszy tekst, z którym “wychodzę do ludzi”. Nie mam zbyt wiele do powiedzenia o sobie: lubię psy i księżyc. Chcę pisać coraz lepiej, więc każdy komentarz jest na plus.

Każdy nasz krok poruszał i niepokoił starożytną ziemię lecz tkwiliśmy w królestwie śmierci i szaleństwa. 

«« « 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » »»
Nowa Fantastyka