Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Przepastne uniwersum filmowe Marvela wzbogaci się niedługo o kolejnego bohatera. Black Panther, bo o nim mowa, zadebiutował już w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów, by powrócić w solowej ekranizacji. 

Na nowojorskim Comic Conie, który zakończył się w niedziele, miał odbyć się panel promujący najnowsze dziecko Marvela i Netflixa. W związku z atakiem Las Vegas niestety stało się inaczej.

Najbliższą animacją z uniwersum DC będzie Batman Ninja wyreżyserowany przez Jumpei’a Misuzakiego (JoJo’s Bizarre Adventure) na podstawie scenariusza Kazukiego Nakashimy (Kamen Rider Fourze) i z postaciami zaprojektowanymi przez Takashiego Okazakiego (Afro Samurai). Produkcja pojawi się na Blu-ray i DVD w 2018 roku. Wytwórnia Warner Bros. postanowiła udostępnić ekskluzywny plakat i pokazać gościom New York Comic Conu zapowiedź filmu animowanego podczas panelu jej poświęconemu.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy