Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach (ul. ks. P. Ściegiennego 13) zaprasza 5 października o godzinie 17:00 na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim – pisarzem nominowanym do Nagrody Literackiej NIKE, mającym na swoim koncie dziewięć książek m.in. Dygot, ŚladyRdza.

26 września o godzinie 16:00 w salonie Empik mieszczącym się w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (al. Grunwaldzka 141) odbędzie się spotkanie z Dariuszem Domagalskim. Podczas wydarzenia promowana będzie najnowsza książka autora zatytułowana Złowieszczy szept wiatru, która pojawi się nakładem Domu Wydawniczego Rebis.

 

Lato sprzyja konwentom, a oprócz wielu nowych imprez obecne są także te, zrzeszające fandom od lat. Jednym z takich wydarzeń jest Polcon, który w 2017 roku odbędzie się w Lublinie na terenie miasteczka akademickiego UMCS.

W dniach 20, 22 i 27 czerwca odbędą się spotkania z Rafałem Dębskim w Księgarniach Bookbook w trzech polskich miastach: Gdańsku, Tczewie i Elblągu. Autor będzie promował swoją najnowszą książkę Ramię Perseusza, która dziś ma swoją premierę.

Wydawać by się mogło, że po świetnym zwiastunie Ostatniego Jedi, nie będzie dane fanom Gwiezdnych wojen zobaczyć podczas imprezy w Orlando nic lepszego. Spotkało nas miłe zaskoczenie!

Które pozycje wydane w 2016 roku jury wyróżniło nominacjami w kategorii “Książka roku”? Na których autorów może zostać skierowany “Reflektor”? Zajrzyjcie i przekonajcie się sami. Rozstrzygnięcie, już tradycyjnie, na Pyrkonie.

Ogłoszono listę tytułów nominowanych do tegorocznej Nagrody Brama Stokera przyznawanej za osiągnięcia w dziedzinie literatury grozy, horroru i dark fantasy. Tegoroczni finaliści w najważniejszych kategoriach – poniżej.

«« « 1 2 3 4 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy