Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Do sprzedaży właśnie trafiło czwarte w tym roku “Wydanie Specjalne”. A w nim trzy teksty polskich autorów i obsypane wyróżnieniami rosyjskie opowiadanie “Czas Dżabrokłapa”. Zachęcamy do kupna i lektury!

 

Świętujcie z nami 35-lecie “Nowej Fantastyki” w wyjątkowym, nafaszerowanym arcyciekawymi treściami jubileuszowym numerze! Zachęcamy do kupowania, lektury, dyskusji, zachwytów... Już od najbliższego piątku w sprzedaży.

 

Na nadbałtyckiej plaży z “Nową Fantastyką” będzie Wam do twarzy. W środku wielka gratka – czeka Ted Kosmatka... może oszczędźmy już tych rymów. Do sprzedaży trafia właśnie sierpniowy numer “NF” – zachęcamy do kupna, lektury i dyskusji.

 

Do sprzedaży trafił właśnie lipcowy numer “Nowej Fantastyki”. Znajdziecie w nim m.in. opowiadanie Joe Haldemana, wywiad z Samanthą Shannon, artykuły o komiksowym Valerianie, serialu “Sense8”, kosmicznych horrorach i teoriach spiskowych. Zachęcamy do kupna i lektury!

 

Jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w “Nowej Fantastyce”. Czerwcowy numer właśnie trafił do sprzedaży, a w nim zestaw nazwisk, jakiego ze świecą szukać gdziekolwiek indziej: Zelazny, Sanderson, Sapkowski, Siudmak, Bagiński, Karpowicz, Kucenty, Prochocki i nasi stali felietoniści: Kosik, Orbitowski i Wielgosz. Przegapić to wydanie to grzech!

 

Do sprzedaży trafił właśnie kwietniowy numer “Nowej Fantastyki”. Jego ozdobą jest “Córka Odrenu” – najnowsze opowiadanie Ursuli K. Le Guin z uniwersum Ziemiomorza, ale w środku znajdziecie też mnóstwo innych smakowitych kąsków. Nie zwlekajcie zatem i lećcie do kiosków i empików.

 

Wiosna majaczy na horyzoncie – co prawda do kalendarzowej jeszcze miesiąc, ale my już duchem jesteśmy w marcu. Zachęcamy do kupna i lektury marcowego numeru “NF”, który właśnie pojawił się w sprzedaży. A dzieje się w nim dużo. Jest i trochę klasyki – sylwetka patrona nagrody Hugo, opowiadanie Raya Bradbury’ego – i najnowsze wieści z Chin. A także książki, kino, teatr, komiks... w marcu jak w garncu. Bądźcie z nami!

 

Premierowe opowiadanie Stephena Kinga, rozstrzygnięcie konkursu literackiego na 30-lecie Wiedźmina, wywiad z Chrisem Achilleosem, “Gwiezdne wojny” i wiele innych smakowitości – to wszystko czeka Was w grudniowej “Nowej Fantastyce”, która dzisiaj trafia do sprzedaży. Zapraszamy!

 

Redakcja tęskni za DJ-em, ale cóż – jajko się rozlało, a ktoś musi zajawić listopadowy numer “Nowej Fantastyki”, który już trafił do sprzedaży. No to zapraszam – z życzeniami, żeby Wam lektura rozjaśniła ponure dni, gdy o szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny...

 

Moi drodzy!

Zachęcony sprzyjającą aurą z zerowym wyprzedzeniem i zerowym opóźnieniem ogłaszam wszem i wobec, że październikowiec nadszedł!

Co w środku? Ano nasza portalowa Naz mądrzy się o Lemie (mądrze mądrzy, bo Lem mądry był a i Naz sroce spod ogona nie wypadła), piszom o “Master of Orion” (Łukasz Wiśniewski pisze a on mądry o grach niesłychanie), o Wdowach czarnych i androidach śniących o dzikim zachodzie.

 

Zapraszamy do lektury!

Dj

 

(...) W sercu noszę tępy, przerdzewiały nóż. (...)

Kiedy piszę sobie tego newsa towarzyszy mi taka piosenka i ten akurat fragment. Fajnie. Jesień? Niom.

No dobra, powyższy projekt zawiera i fajniejsze piosenki tak więc hops i do adrema.

 

Gdybym nie zwariował, byłbym obłąkany – temat numer, nie powiem, ciekawy i ciekawie się komponuję, prawda? Nie mogę się doczekać Zabójczego żartu.

 

Zapraszamy do lektury :)

 

Jak nic żółtko odpiczniało, bo znowu z wyprzedzeniem ogłaszam gromko: sierpniowiec nadchodzi! W nim – same atrakcje, jak mi żółtko miłe, słowo daję, nie ściemniam Ani Ani (Aniom wszystkiego naj naj, albowiem dziś 26 maj (znaczy lipiec)).

 

Co my tu mamy ciekawego:

Naj naj – Fantastyka.pl – KPiach zawitał, zwiedził, porozmawiał i uświadomił, jakie to zajefajne miejsce, ta fantastyka.pl.

Coś o orkach i złych bohaterach (Jerzy się ekscytował i pojechał na Orkon, przebierać się za złego orka).

Opowiadanie Kelly Link (mniam).

 

Do czytania!

 

Ani chybi letnia aura rozgrzała spiczniałe żółtko, bo już z minus jednodniowym opóźnieniem mam zaszczyt poinformować Was o lipcowym numerze “Nowej Fantastyki”, nie odmawiając sobie oczywiście słowa komentarza.

 

Co za przemózg robi konkurs z odpowiedzią w treści? A, artykuł promocyjny, dobra!

 

No to miłej lektury!

 

Na co mi znajomość łaciny (by translatore of kors), lansowanie się zgrabnymi kolokwializmami, kiedy zaniedbuję sobie przed wyjazdem rzecz podstawową jak wieść radosną, że kolejny numer wyczołgał się z drukarni (ponoć nawet wczołgał się w terminie).

 

Mię tam ciekawi niezwykle artykuł Wielgosza (Mistrz GO pokonany przez komputer, jego jeszcze nie kwantowa mać) i krótki przegląd polskich drukarni (tfu, pardą, vanity cośtam) by Marcin Zwierzchowski (to ten sam artykuł, co w Polityce? A jeśli tak to czy Pro bono czy double strike, że tak dyskretnie zapytam, bo djowi wszystko wolno?).

 

Zapraszamy do lektury!

 

«« « 1 2 3 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy