komentarze: 1359, w dziale opowiadań: 418, opowiadania: 164
komentarze: 1359, w dziale opowiadań: 418, opowiadania: 164
@chalbarczyk, pewnie masz rację w kwestii spójności. Sam często lubię, gdy jednak konwencja jest jedna. Dzięki za przeczytanie i cenną uwagę.
@Realuc, dzięki za poświęcony na przeczytanie czas.
@cezary_cezary, wybacz, że odpisuję po całej dekadzie ;) Dziękuję za przeczytanie, możliwość wzięcia udziału w konkursie i opinię o tekście. Tak, masz całkowitą rację, że opowiadanie powinno się bardziej uleżeć, powinienem do niego wrócić. Na pewno tekst zyskałby na tym.
@Anet, dziękuję i się cieszę.
@Finkla, dziękuję. Lubię tworzyć światy. Czasem nawet umiem. Racja, z czasem, który powinienem poświęcić na rozwinięcie tekstu mam problem.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Jeśli umknęły Twojemu oku, to nie są to błędy 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Finkla, cześć 
Dziękuję za opinię. Taki tekst to tylko muśnięcie pędzlem, świstek zapisanego papieru, rzut oka przez dziurkę od klucza.
Tak, koń to jednak może tam jeszcze pokazać!
Wiesz, tarnina już tu była, jeśli o błędach mowa 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Ananke, cześć 
Dziękuję za tyle komplementów dla opowiadania oraz cenne uwagi.
Tak, komedia w moim tekście jest smaczkiem jeno.
M.G.Zanadra, cześć 
Tak, mi też ten pomysł przypadł do gustu. Aż trudno uwierzyć, że powstał w trakcie pisania 
Dziękuję za przeczytanie i komentarz.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Ja też się już ujawniłem
Może jednak tych głupich sieją?
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
cezary_cezary,

a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
marzan,
przejrzyj sobie moje opowiadania na portalu, zobaczysz mnóstwo momentów, kiedym poległ 
Koala75,
Jest jeszcze mnóstwo światów do odkrycia, jak to ktoś mówił 
regulatorzy,
nie zepsuło, ale zachęciło do intensywniejszej pracy 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
regulatorzy, cześć 
Dziękuję za przeczytanie i znalezienie miejsc do poprawy.
Parę komentarzy wcześniej cieszyłem się z jasności przekazu 
marzan, cześć 
Cieszę się, że podjąłeś drugą próbę czytania, po której tekst wydał się jaśniejszy, spójniejszy, lepszy.
Pozdrawiam Was! 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki, AdamieKB.
Cenne to dla mnie słowa, bo bardzo szanuję Twoje opinie. Serio.
No tak, nie lubimy wyjątkowych postaci i przemiany od zera do bohatera 
Ja nawet chyba tutaj gdzieś widziałem jakieś ośmiornicowe opowiadania. Może jakiś konkurs był, coś?
U mnie inspiracją było to, że mój uczeń szykuje właśnie prezentację o ośmiornicach.
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam serdecznie 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
GalicyjskiZakapior, cześć 
Dziękuję za przeczytanie i dostrzeżenie w tej opowieści tragizmu, będącego konsekwencją wykorzystywania różnych technologii. Ja kocham rozwój! Dla mnie ważne jest wołanie tego wszystkiego, co jest przez nas traktowane jako użyteczne, jako produkt, jako coś, co możemy na siebie założyć. Dużo tego.
Masz rację, może się zdarzyć tak, że nie zmieszczę się w ramach konkursu. Trudno 
Bruce, cześć 
W wolnej chwili przeredaguję tekst. Tak jak pisałem, jest to świeże opowiadanie i nie miało kiedy odleżeć, dlatego pewnie za jakiś czas do niego wrócę i dopracuję tu i tam. Nic mnie jednak nie tłumaczy.
Dziękuję za przeczytanie, wychwycenie masy powtórzeń i wypisanie atutów, bo czasem autor też potrzebuje poklepania po garbatych pleckach 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Cześć, Krokus!
Dodałem “t”
Te niestworzone imiona o nieznanym pochodzeniu, dziwne zlepki liter… autorzy! 
Cieszę się bardzo, że poprowadziłem wszystko tak, że się nie zgubiłeś. Stawiam krzyżyk przy: jasność przekazu
Pełna zgoda z wszystkim, co napisałeś. Czas miał tutaj ogromnie wyniszczającą rolę, bo za późno zorientowałem się, kiedy mija termin. No i musiałem wczoraj przysiąść i sklecić opowiadanie. Zakładam, że jeszcze do niego wrócę.
Tak też było, że pisząc wczoraj jeszcze dziś (zanim ktoś przeczyta) poprawiałem.
Dzięki za przeczytanie i opinię.
Pozdrawiam serdecznie !
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
@Staruch, nie tyle, co się przejmuję, ale raczej biorę pod uwagę, że możesz mieć rację ;)
Dzięki.
Pisać zamierzam więcej i więcej :)
Pozdrawiam
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
@Staruch, dzięki za wspomnienie o moim tekście. Wydaje mi się, że “To dzięki wam eksploracja jest możliwa” mogłaby być szortem. Swego czasu bardzo lubiłem szorty. Coraz częściej słyszę, że czasem krócej to naprawdę lepiej. Zostawię to sobie do przemyślenia. Mam jednak w sobie głód długich tekstów, więc pewnie muszę sobie wprowadzić dyscyplinę nie rozciągania tekstów, które tego nie potrzebują.
Ja jednak odczytuję Twoją radę tak: pisz konkret.
Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
@Nazgul, dzięki za przeczytanie i zrecenzowanie “To dzięki wam eksploracja jest możliwa”. Miło, że znalazłeś przyjemność w czytaniu. Ściany tekstu mnie osobiście często odstraszają – czasem słusznie. Erh mnie przeraża i coraz bardziej, zdając sobie sprawę z otaczania się nowymi technologiami, które dyskretnie – lub też nie – wplatają się w nasze życie, jestem przekonany, że ten strach nie jest nieuzasadniony. Z drugiej strony jestem ogromnym fanem wszystkiego, co nowe, uwielbiam wirtualne narzędzia, możliwości.
Teraz to może zabrzmi jak tłumaczenie, ale sprawa ze śmiercią żony bohatera miała być okraszona taką niepewności, niejednoznacznością. To miał być dramat, który dla bohatera był trudny ze względu na to, że do końca nie wie, czy to, co zrobił, zrobił faktycznie. Jasne, że Erh już zadbała, by nie miał wyrzutów, ale to inna część opowieści. Za jakiś czas przeczytam sobie jeszcze raz i przemyślę, co mogłem zrobić lepiej.
Ciekawe jest to, co piszesz o wątku alternatywnych światów. Faktycznie jest tak, że to nie jest główna oś opowiadania. Jest to zaledwie tło. Też przemyślę.
Dziękuję za informację zwrotną i dla siebie biorę cenne rady. Serio.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
A dobra, to ja też napiszę, że w lutowym numerze NF jest moje opowiadanie: “To dzięki wam eksploracja jest możliwa”.
Polecam 
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Muszę powiedzieć, że dla mnie myślenie o tym, w jaki sposób myślą inne zwierzęta jest fascynujące. Czasami wyobrażam sobie, że różnice w układzie poznawczym są tak duże, że nie potrafimy sobie tego wyobrazić i ubrać w słowa. I też zastanawiam się, jak to potem przełożyć na język, na nasze myślenie…
Napisane zgrabnie.
Szort mnie bardzo zainspirował.
Pozdrawiam serdecznie
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Nazgulu, Cieplarniany filozofie – dziękuję za przeczytanie ,,Głodnego szeryfa”, choć przykro, że nie przekonały, to ogromnie jestem wdzięczny za każde słowo krytyki. Biorę do siebie i chętnie wykorzystam przy następnych tekstach. Jak mówił znany nam prezydent: ja cały czas się uczę 
Pozdrawiam!
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
regulatorzy, ja wiem, że pamiętasz
Tak sobie czasem tu wejdę, coś poczytać, zobaczyć, co się dzieje i widzę Ciebie właśnie.
Dziękuję Wam wszystkim!
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Gratulacje 
Właśnie jestem w trakcie czytania. Zapowiada się dobrze!
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzień dobry, Finklo.
Jak się widzi tyle komentarzy, to się przychodzi i szuka tego, co inni zobaczyli, albo też, czego nie zobaczyli ;)
Ja już chyba jestem wyprany z wszystkiego, bo doceniam pomysł, doceniam wykonanie, ale opowiadanie niewiele we mnie zrobiło. A może już nie umiem w krótkie teksty? Niemniej pozdrawiam.
I jeszcze jedno.
Nie wiem czemu, bo przecież to nic, ale jakoś zazgrzytało mi to, że podawałaś wiek bohaterów. Niby nie błąd, ale zwracam tylko uwagę na moje odczucie.
Dobrego!
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
@Ambush – mogę odpowiedzieć na priv, choć nie lubię tłumaczyć tekstu, który być może z mojej winy nie niesie tłumaczenia. Duże litery… może masz rację. Może w dłuższym tekście nie drażniłoby tak bardzo. Nie wiem. Muzyka lasu, a raczej Lasu jest czymś, czego my nigdy nie moglibyśmy usłyszeć. Zbyt krótkie życie sprawia, że tylko ślizgamy się po powierzchni. Las jest długowieczny.
Dzięki za komentarz.
@Edaksterus – Hr jest tylko pomniejszą istotą ;) Trudno wymagać od niego, czegoś więcej. W wersji pierwotnej był tylko “H”, ale awansował na byt ciut wyższej kategorii.
Las lubi porządek. Ale czy to prawda? Czy las jest uporządkowany? Czy może my taki las chcemy widzieć? Wytyczamy ścieżki, dzielimy go i mówimy: spójrzcie, to jest las! A czy tak jest? Może to Hr i Stworzenie lubi porządek? Nie wiem. Może Las potrzebuje Chaosu by naprawdę żyć? Potrzebuje swojego potomstwa, które pożre Stworzenie. Może tak być? ;)
Dzięki za komentarz.
Przy okazji. Dobrze być tu po tylu latach.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzień dobry.
Na wstępie chciałem wspomnieć o ważnej kwestii: błędy są po to, by się na nich uczyć. Proszę, zapamiętaj to.
Pamiętam swoje pierwsze opowiadania. Były fatalne, Twoje jest znacząco lepsze od tych moich fatalnych. Ale gdyby ich nie było, to nie pojawiłyby się następne.
A teraz…
Masz dziwnie zrobione akapity. Są one w środku zdania. Nie wiem, co było tego przyczyną. To co mnie raziło, to “zwiedzanie” lokacji. Trudno uznać, że byli oni na wycieczce.
Trudno skupić się na treści, jeśli czytelnik cały czas potyka się na jakichś niezręcznościach, dlatego nie chcę się fabule wypowiadać.
Powodzenia.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Jak dla mnie, to co nie pozwala wejść w opowieść to zbytni chaos i natłok wątków, które jakoś mi się nie spinają logicznie. Nie rozumiem. Przykro mi.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dobry, że tak powiem. Sto lat mnie nie było. Fajnie, że sporo znajomych nicków jeszcze jest. Tekst należy do gatunku ekonomii magicznej ;) Niby śmieszny, a przecież dramat tam przeziera w wielu fragmentach. Doceniam pomysł, choć (może z racji nastroju) nie doświadczyłem efektu Wow.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
mr.maras, można było. Ale z tego co pamiętam, tylko dlatego, że był to konkurs jakiś.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Macie rację. Na dodatek raczej wszyscy ją macie ;)
I tak, długo mnie nie było. Przyznam, że nadal czuję się tu jak w domu. Szczególnie, że widzę tyle znanych mi “Twarzy” :)
Pozdrawiam!
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Cieszę się, że sto słów trafiło.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Cieszę się, że sto słów trafiło.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Jeśli tekst nie tłumaczy się sam, to autor nie powinien go nijak dopowiadać.
Dzięki za komentarze.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki. Rozumiem :) Wiedzę o Ziemi też już jakąś mamy, a jednak nie zawsze wyglądała ona tak samo. Ale rozumiem.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki.
Poprawione :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Trochę z braku czasu bardziej działam na fb https://www.facebook.com/Tata-na-Froncie-1549550945290575/?fref=ts
Gratulacje :) Nie ma nic piękniejszego, bardziej wymagającego i niezwykłego niż ojcostwo. I o tym jest blog. Jakby co, zapraszam.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Akurat nie zakładałem niczego, Ryszardzie. Wspomniałem jedynie o inspiracji. Jeśli zaś chodzi o nawiązania do innych powieści, to wydaje mi się, że ciężko ich uniknąć. Piszący nawet podświadomie sięga do czegoś, co było. Nie widzę w tym nic złego.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki za uwagi.
Mars akurat, bo byłem po lekturze “Kronik marsjańskich”. Polecam.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Patykiewicz stworzył wspaniały tekst. Ładnie prowadzi narrację. Chciałoby się więcej. Doktorów długo się rozkręca ale całość i tak bardzo przyjemna. Teraz zacząłem Klątwę sów. Zawsze mam problem z takimi tekstami. Ale na razie jest ok. Humor na odpowiednim poziomie. Zobaczymy, jak będzie dalej.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Opowiadania już za mną. Część publicystyki również. Doctorow rządzi ;) Bardzo fajnie, że w wydaniu specjalnym też go daliście. Może nawet napiszę recenzję…
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
@Ryszard – uważam, ze to jest SF. Jeśli uważasz inaczej, trudno. Dzięki za przeczytanie.
@regulatorzy – cieszę się. Dzięki za odwiedziny.
@domek – wiem :P Dzięki.
@Finkla – raduję się. Co do błędu, to masz rację. Dzięki.
Fajnie, że wpadliście :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki za odwiedziny ;)
Co do much, nie zmieniam, bo mam takie wrażenie, że tak miało być. Z tego co pamiętam, Ola chciała to zmienić, ale ja zostawiłem. Tyle mojego ;)
Pozdrawiam
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Radku, podziwiam Twoją nadnaturalną cierpliwość :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Powiem tylko tyle, ze Dj Jajko jak zwykle stanął na głowie i okazał się słownym Jajkiem.
Dzięki :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki wszystkim za pamięć (szczególnie Tobie Bartku) i za życzenia ;) Tak naprawdę najlepszą nagrodą dla nas jest Łucja, która zaiste jest fantastyczna :D
Berylu kochany, obecnie wszędzie jesteśmy obecni na zasadzie wspominek. Nie troskaj się jednak. Zerkamy, czasem coś przeczytamy. Może niedługo coś naszego się tu pojawi. :)
Pozdrawiam serdecznie!
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Jajku, a może z jakiejś innej okazji byś się ujawnił? Może jakąś fantastyczną znajdziemy :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Miło jest wejść na stronę o przeczytać coś takiego :)
I ja i Selena dziękujemy. A teraz wybaczcie bo właśnie lecimy na Księżyc ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Zazdrość jak najbardziej słuszna, bowiem komiksy cudne :)
Zapraszam do Sopotu :P
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Melduję, że komiksy dotarły. A właściwie – KOMIKSY.
Cudeńko :)
Dziękuję ;)
Przy okazji widzę, że tu jakieś marudzenia. Marudy zapraszam do czytania opowiadań, ewentualnie pisania. :P
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
A tak przy okazji chciałem zapytać, czy drable nie są dodawane do biblioteki?
;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
O! Dzięki za docenienie.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki ;)
Berylu, ja zawsze byłem. Ino cicho siedziałem.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Usunięte.
:)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Bardzo piękny tekst. Zdania się wspaniale splatają. Wszystko trzyma się kupy. Jest nastrój. Cudo. Do biblioteki – marsz!
Pozdrawiam.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki za opinie i propozycje zmian.
krejmar – zostawiam tak jak jest. ;)
AdamKB – masz rację. Mój błąd.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Przyznam, że ta mrugająca czcionka doprowadza mnie do szału. Takiego małego szaliku ;) Wczoraj zdawało mi się, że to minęło, a dziś jest znów. Mruga i mruga.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Mam chroma. No litery mi mrugają jak gwiazdy. Robią się ciemne na chwilkę i potem jaśniejsze. Tak jakby pulsowały. Strasznie od tego oczy bolą :/
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
A mi strona mruga. Czcionka staje się ciemniejsza i jaśniejsza (grubsza i cieńsza). Ma ktoś podobnie (miał)? Jak to naprawić?
Gratulacje dla Ciebie Brajcie i dla innych pomagierów twych :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dlaczego nasza planeta jest takim śmietnikiem, pełnym bezmózgich, bezmyślnych i bezwartościowych ludzi?
O jakiej planecie mowa? ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Edwardzie, właśnie rozchodzi się o to, że nie jest to ksiażk dla graczy ;) Wcześniej nie znałem uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Nigdy nie grałem. Ogólnie nie gram :P Chodziło mi o to, że każdy rozdział jest samodzielną przygodą. No prawie każdy.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Ja spodziewałem się beznadziejnego pisania "bo gra jest to sobie można byle g…..o napisać", a tu taka niespodzinka. Naprawdę byłem mile zaskoczony.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki za przeczytanie :) A tak z ciekawości, audiobooka słuchaliście?
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dziękuję za chęci ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Rafał Sala – Z pamiętnika umarlaka: Matrymonalia Joanna Maciejewska – Rozbitkowie Dwa nowe audiobooki ;) Zapraszam :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Gratulacje :) Cieszę sie z Tobą Syfie :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
;) Też :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
A ja nie :P
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Nie wiem, naprawdę nie wiem dlaczego, ale podoba mi się ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki ;) Czasem w uchu rodzą się różne rzeczy. A że i w Uchu, to już inna sprawa ;) Pozdrawiam
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Berylu, przypominam o Twojej obietnicy ;) nie ma przedawnień :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki za opinie :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Też nie rozumiem :/
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Przyznam, że nie czytałem. Kiedys sie wymienimy :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Akurat jestem po lekturze "Krótka historia Stephena Hawkinga" i zwyczajnie jestem zafascynowany nim i tym wszystkim co z nim związane. Z drugiej strony strony, czy jesteśmy w stanie odkryć wszystko? Pewnie tylko żaby i wiedzą ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki:) Ile się to człowiek o glebie dowie :D Pozdrawiam i poprawiam
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Beryl :P Oczywiście, że powinno. Przepraszam za błąd ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dalej biczujecie? Załapałem się? :D
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Nie wiem czy mogę, ale co tam. Jak szukasz drabbli to leć na Szortal ;) A co do tego jak to wygląda… Czasem dopuszcza się, żeby drabble miało ok 100 słów. Ale wiadomo, że idealnie jest, gdy uda nam się równą setkę naskrobać. Tak naprawdę to nie powinno drabble powinno się składać z samych niezbędnych słów. Ale różnie bywa. Dobre drabble to sztuka ;) Dodam, że też nie jestem fachowcem :P Pozdrawiam serdecznie
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Powinien być :P
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Poprzednie edycje były ciekawymi doświadczeniami :) Ale ten projekcik też uważam za udany ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Meksico robil coś zupełnie innego ;) Robiliśmy. Obserwacyjnie się tu zjawiam :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Byłem przedwczoraj na filmie. Byłem i jeszcze mi się w głowie kotłuje. Dobrze to, czy źle? Moim zdaniem warto się wybrać. Dwie godziny, podczas których myśli człowieka opuszczają nasz świat. Lemowskie, filmowo Lemowskie wizje niekiedy przytłaczają, czasem gryzą się z sobą. Gdy uda mi się dotrzeć do sedna moich przemyśleń, napiszę recenzję. Na chwilę obecną – zapraszam do kin ;) A Tyś Jajku był?
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Spokojnie ;) Właściwie zależało mi tylko na grze słownej i do niej urosło 98 pozostałych słów. Nie wyszło. Trudno ;) Pozdrawiam również :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
No i tyle jeśli chodzi o pierwsze opowiadanie :P
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Jej :)
Jestem i widzę, że zapowiada się całkiem dobrze. Chyba dodałem pierwsze opowiadanie. Chyba :D
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale czcionka mi trochę mruga na stronie. Raz jest jaśniejsza a raz ciemniejsza. Chyba, że to coś z moim kompem. Mam Chroma.
Pozdrawiam i gratuluję Brajcie :)
Więcej uwag później, po pracy.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
ABEKING, a jakim tekstem? :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
dzięki :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Właśnie :) Od razu lepiej :) dzięki
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
:)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Fajne, choć nie zabija :D
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki za przeczytanie, komentarze i wszelakie rozważania.
Doceniam :)
Mrużenie oka jest jak najbardziej potrzebne :)
Pozdrawiam,
R.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Caalgrevance, zgadzam się :) Parowski po prostu świetny.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Postaramy się, aby z każdym numerem było lepiej ;)
Dobrze, że o tym wspomniałeś Rogerze, gdyż akurat szukamy korektora. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy:
baranek@szoral.com
W temacie prosimy wpisać słowo "Korekta".
Ktoś zainteresowany?
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Myśleliśmy. I na razie tyle na ten temat ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Wstępniak jest typowo Barankowy :D Aż szkoda, że taki krótki ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dziękujemy ;)
A co myślicie o treści?
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Robert - doskonale to ująłeś :) Choć to bardziej żałosne niż śmieszne.
wysyp osobników o dziwnych nickach -woodn - dobra nazwa :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Gratulacje dla wyróżnionych :) A zazdrośnikom i bógwieczegochcącym pleciugom życzę wszystkiego dobrego:P
Pozdrawiam
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Przepraszam, ale tak jakoś wystrzeliłem z tym pytaniem :)
Najlepiej poczekać, aż kurz bitewny opadnie.
Pozdrawiam
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dzięki :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Zoee - tak przy okazji spytałem. Wygrać nie wygram :D Nie tym tekstem. A pytanie zadałem tylko dlatego, że opinię Maćka Parowskiego i Michała Cetnarowskiego znam, więc jeśli tekt był u któregoś z nich, to niczego nowego się nie dowiem.
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Marcinie, fajnie. Kusi mnie spytać czy trafiłeś na opowiadanie zatytułowane "Dezerter""? ;)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Panie Marcinie, podziwiam. Fajnie, że się pan podjął opiniowania :)
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?
Dlaczego przepraszasz StargateFan? Nie powinieneś się wstydzić tego co mówisz, piszesz... z myślami różnie bywa.
Rafał Sala
a jakby tak zjeść wszystko i wszystkich?