Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku science-fiction, którego autorem jest jradzyminski.

– Zrobił ze mnie człowieka, a nie numer na liście… Wie pani, mnie wybrał, a ja na liście do przeszczepu gdzieś tam za dwa, trzy lata…

– Dwudziesty pierwszy wiek, ludzie na Marsa lecą, a pacjent dalej jak bydło… I tak będzie – pokiwała gwałtownie głową otyła kobieta. – Tak będzie!

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku horror, którego autorem jest CountPrimagen.

Tym razem braciszkowie krzyczeli za oknem, a on nawet nie mógł ich wpuścić do środka – lepkie, zimne macki mgły otoczyły jego kończyny i gardło, paraliżując chłopca. Czując na czole zimny pot, przymknął oczy i wtedy szeptulec przeciągnął się, prezentując garnitur ostrych jak u kanibala zębów.

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest Darcon.

Przed domem pogrzebowym „Kalia” zatrzymał się firmowy dostawczak. Wysiadł z niego rosły, starszy mężczyzna. Postawił kołnierz od kurtki, by uchronić się od zimnego wiatru, wyciągnął skrzynkę z zakupami i ruszył w stronę budynku. W wejściu czekał już na niego pracownik, który kończył właśnie papierosa.

– Na przednim siedzeniu leżą rzeczy klienta, zabierzesz? – zapytał przybyły.

szort

Pisarze SF oraz naukowcy z agencji kosmicznych od lat drążą ten sam temat: możliwość i sensowność wybudowania ludzkich habitatów na Księżycu. Teraz jesteśmy o krok od konkretów: badacze z Japonii i USA odkryli jaskinie na naszym satelicie.

44
kom

Skull - Rosół

Duch Biblioteki | 02.11.17, g. 09:37 | kom. Skull

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Skull.

Czy las nie był jednym gigantycznym Kameleonem? A ci dwaj nie byli pozbawionymi duszy, ale niezwykle dopracowanymi wabikami na takich jak ja? Zachowywali się dziwnie, bez cienia agresji, chociaż nie mieli żadnych powodów, żeby mi ufać. Nawet mnie poczęstowali!

217 stron wypełnionych ilustracjami Davida Daya opowiadających historię Śródziemia trafi na półki księgarni 4 grudnia. Atlas Tolkienowski zostanie wydany nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka.

 

publicystyka
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Nowa Fantastyka