Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest Mały Słowik.

– Hm? – zapytała, ze zdziwieniem tak naturalnym na wszelkich płaszczyznach, że aż odebrało mu mowę. Barwa głosu, drobny skręt głowy, bardziej powierzchowne spojrzenie piwnych oczu. Czy kiedyś były piwne? Należałoby sprawdzić.

Być może rzeczywiście rozpisał porządną sekwencję. Być może Nova zaczęła się uczyć. W końcu.

7 grudnia to księgarni trafi 7 tom serii Star Carrier, autorstwa Iana Douglasa. Mroczny umysł, będzie dostępny nakładem wydawnictwa Drageus. 

 

powieść
science-fiction

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest Suseł.

 Jeże otoczyły go ze wszystkich stron. Wiewiórki zakotłowały się nad jego głową. Powietrze wypełnił ich gniewny syk. Pani Jesień zbliżyła się powoli, dostojnie. Nie podobała mu się już wcale. Przyłożyła palec do ust, wzrokiem wskazała dzieci, hasające w stercie liści. 

Najnowsza pozycja firmowana nazwiskiem Tolkiena już jest w księgarniach. Zostałą ydana w ramach “tolkienowskiej” serii Prószyńskiego i S-ka. Miłej lektury!

 

powieść
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest Finkla.

To dziecko było tak naiwne, tak podatne na manipulacje… Ale tatuś potrafił zadbać o jedynaczkę. Jeszcze znajdzie taką dźwignię, że ten kurduplowaty włoski przybłęda trzy razy się zastanowi, zanim skrzywdzi jego ukochaną dziewczynkę.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest LanaVallen.

– Jak się nazywasz? – spytałem.

Dziewczynka nie odpowiedziała, zajęta swoją pracą.

– To twoi rodzice? – parłem dalej. Milczenie sprawiało, że nie umiałem odejść. – Hej! – krzyknąłem rozeźlony i chwyciwszy ją za ramię, odwróciłem w swoją stronę.

Kiedy to zrobiłem, z jej gardła wydarł się krzyk, oczy rozszerzyły ze strachu, a skóra zbladła. Nagle zemdlała.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka