Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

0
kom

Zobacz Lore od Amazonu!

Tiszka | 21.09.17, g. 11:56

Amazon udostępnił pełen trailer swojej nowej oryginalnej serii – Lore. Serial oparty jest na popularnym podcaście o tym samym tytule.

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku science-fiction, którego autorem jest kchrobak.

Pro­mień do­tarł do Zie­lon­ki o dzie­wią­tej trzy­dzie­ści sześć. Pul­su­ją­cy słup, spa­da­ją­ce­go z nieba, ognia, który przez dobre dwie mi­nu­ty był wi­docz­ny w pro­mie­niu kil­ku­dzie­się­ciu ki­lo­me­trów, oko­licz­ni miesz­kań­cy wzię­li za karę boską.

szort
science-fiction

Świętujcie z nami 35-lecie “Nowej Fantastyki” w wyjątkowym, nafaszerowanym arcyciekawymi treściami jubileuszowym numerze! Zachęcamy do kupowania, lektury, dyskusji, zachwytów... Już od najbliższego piątku w sprzedaży.

 

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest rosebelle.

Pamiętasz zapewne historię o śpiącej damie ze szpilką w głowie? Pewnej nocy wybrałem się w tamte strony, celem powzdychania do czasów, gdy jeszcze nie wiedziałem, że się puszczasz ze Starskim. Naraz, oczy przetarłem ze zdziwienia, bo po ruinach snuła się zmora w białej szacie, ze szpilą w czerep wbitą.

szort
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy