Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest Finkla.

– Ale jak ja sobie poradzę na dworze? Jedna sprawa zrobić na wszystkich wrażenie podczas balu, ale żyć tam przez cały czas, to już druga kwestia! Na tej uczcie nic nie jadłam, bo bałam się, że wezmę nieodpowiedni widelczyk i wszyscy będą się ze mnie śmiali…

– Histeryzujesz, moja droga.

20 października do sprzedaży trafi nowa książka Miroslava Žambocha pt. Zakuty w stal. Powieść jest wydana nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

 

powieść
science-fiction

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie, którego autorem jest Emelkali.

Konto przyjemnie puchło . Na tyle przyjemnie, że Addie przestał mieć wyrzuty sumienia. Poza tym robiliśmy przecież dobry uczynek, nie? Nasze błogosławione skrzydła z anielskim piórkiem pchały ludziska do kościoła, że aż miło. Ktokolwiek tam jest, jeśli jest, na górze, nie powinien mieć do nas chyba pretensji, nie? Robiliśmy za pierwszorzędnych naganiaczy.

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest Jacek_L.

Pokład pod stopami drży przyjemnie, jak zawsze, gdy dziobowe żagle wypełnia ciepły, wznoszący prąd. Okręt przechyla się lekko, celując bukszprytem w biel cumulusa, a chłopcy chwytają się want i relingów, śmiejąc w głos. I ja zaciskam dłonie na barierce pokładu sterowego, na wszelki wypadek, gdyby nagły powiew wiatru poderwał dziób jeszcze wyżej, i śmieję się razem z nimi. Wracamy do domu!

opowiadanie
fantasy

W bibliotece polecamy nowego szorta, którego autorem jest RogerRedeye.

– Potrzebujemy go dla celów strategicznych. Wielu okrętów… – ciągnął. – Nie mówimy o tym głośno, jednak zbliża się końcowe rozstrzygnięcie. Nadchodzi.

 Pokręcił głową.

– Fenrir, dziwię się, że tego nie rozumiesz. – Nasilił głos. –  Mam wrażenie, że chciałbyś żyć jak dawniej – pod ziemią, w tunelach, składach i schronach. Pragnie tego wielu… To się już nieodwołalnie skończyło.

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»
Nowa Fantastyka
Patronujemy