Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Falkon przez siedemnaście lat z lokalnego zlotu zapaleńców wyewoluował w jeden z największych i najbardziej liczących się festiwali fantastyki w Polsce. Już wkrótce kolejna edycja!

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest ARHIZ.

– Zbliżamy się do Ziemi. Przygotować się do rozpoczęcia operacji „Nowy Świt”. – Głos pani komandor zmysłowo sączy się z głośników. To znaczy, że cały skok nadprzestrzenny mamy już za sobą. I pomyśleć, że za dzieciaka bawiliśmy się, że powoduje on przeciążenia.

Za dużym, kilkunastometrowym oknem widnieje fioletowa planeta. Kolebka rodzaju ludzkiego… coś, co kiedyś zwaliśmy naszym domem. Ponoć kiedyś była, no, bardziej zielono-niebieska?

opowiadanie
science-fiction

Youtuber o pseudonimie Malec, dotąd prezentujący na swoim kanale wideo z konfrontacjami bohaterów komiksów, gier i animacji, postanowił sprawdzić, jak wyglądałaby Gra o Tron w wersji anime. Efekt? Sami zobaczcie!

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku fantasy, którego autorem jest annyonne.

– To już trzeci w tym roku! Mam tego dość! Jestem pewien, że stoi za tym markiz Zax! Wezwijcie Śliskiego Joela! – pieklił się król. Był w złym humorze, gdyż źle spał. A źle spał, ponieważ prawie został zamordowany we własnym łożu.

opowiadanie
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»
Nowa Fantastyka