Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Już 15 listoapda do księgarni trafi trzecia część serii Trzecia Ludzkość autorstwa Bernarda Werbera. Głos Ziemii jest wydany nakładem wydawnictwa Sonia Draga.

 

powieść
science-fiction

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest belhaj.

Tłum wył z zachwytu.

Dotychczasowe walki nie były szczególnie krwawe, ale dostarczyły sporej rozrywki wojownikom Shaigana. Pierwszy zginął Hrafn Stalowy Kolec. Został wrzucony w gniazdo jadowitych węży. Po wszystkim jego ciało wyglądało jak topielec. Spuchnięte, sine, krwawiące.

Kolejni polegli Sigfus i Eyvald. Stanęli do walki z olbrzymem z Hajnfaal. Stwór będący skrzyżowaniem człowieka i ogra, zmiażdżył mężczyzn swymi mocarnymi łapskami. Trzask pękających kości słychać było nawet w celi, gdzie przetrzymywana była reszta jeńców.

szort
fantasy

W bibliotece polecamy nowe opowiadanie z gatunku science-fiction, którego autorem jest Zalth.

– Niech pan się rozbierze. – mówię ściągając kurtkę.

– Do naga? – spytał zaniepokojony.

– Wystarczy góra.

– Czy to konieczne?

– Nie, ale w razie czego oszczędzi pan sobie prania ubrań – wygłaszam mentorskim tonem, wyciągając z szafy metalową walizkę ze sprzętem.

– Dlaczego miałbym to robić?

– Bo czasami można się porzygać – kwituję krótko.

opowiadanie
science-fiction

Przepastne uniwersum filmowe Marvela wzbogaci się niedługo o kolejnego bohatera. Black Panther, bo o nim mowa, zadebiutował już w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów, by powrócić w solowej ekranizacji. 

Młodzi fani na pewno się ucieszą – do sprzedaży wróci pierwsza trylogia Dary anioła popularnej autorki Cassandry Clare. Wydanie zyska nową szatę graficzną.

W bibliotece polecamy nowego szorta z gatunku fantasy, którego autorem jest fleurdelacour.

Obudził go wilgotny, jesienny wiatr, który hulał ze świstem między głazami i bezlitośnie chłostał nagą skórę drobinkami piasku. Świtało. Alinoe wstał i rozejrzał się bezradnie. Niczego nie wiedział o świecie, przecież zaledwie się stał.

szort
fantasy
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »»
Nowa Fantastyka